II.F

Gymnázium Antona Bernoláka 

Klikni TU  a TU ak sa nudíš a nechce sa ti učiť :P

Náš príbeh pekne od začiatku

Keď sedíme spolu v jednej triede, či už je to matika alebo fyza, cítim sa taký úplný. Medzi svojimi. Možno to tak prvé dni nevyzeralo. Každý bol nervózny, chcel urobiť dobrý dojem, snažil sa ukázať hlavne z tej dobrej stránky. Teraz sa už poznáme z každého uhla a smeru, z dobrej i tej zlej stránky a aj napriek tomu sa k sebe skvele hodíme. Ako 32 skladačiek puzzle v jednom obraze, ako 32 kariet v jednom balíčku, ako 32 zubov v jednom úsmeve. Jednoducho by to bez nás na gympli nebolo ono. Niečo by chýbalo. Určite by sa rapídne znížili tržby v bufete a na obed by bežalo o stádo divých koní menej. Ale nebolo by to ono. Lebo len my sme schopní byť tak neuveriteľne odlišní a predsa v kope.

Už druhý rok ...

Na našom GABku :)

Naše šťastné momenty


Práva na najlepšiu triedu vyhradené!
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky